LEVNÁ HLINÍKOVÁ ZASTŘEŠENÍ TERAS

Zahradní pergola pro relaxaci celé rodiny

Kvalitní česká výroba za nejnižší ceny

Nezávazně poptat pergolu
 hliníková pergola Brno
 hliníková pergola Olomouc
 levná hliníková pergola

HLINÍKOVÉ ZASTŘEŠENÍ

Chcete si vybudovat příjemné venkovní zákoutí pro odpočinek a trávení času s rodinou a přáteli? Hliníkové zastřešení vaší terasy vytvoří právě takový prostor, který je navíc chráněný před nepříznivým počasím, takže můžete zůstat venku i za deště.

Charakteristika našich hliníkových zastřešení:

  • nízké ceny
  • kvalitní materiály
  • česká výroba
  • široká škála barevných odstínů
  • ukotvení do zdi nebo jako samonosná konstrukce
  • montáž po celé ČR
  • zaměření a doprava v ceně

KVALITNÍ HLINÍKOVÉ ZASTŘEŠENÍ JIŽ OD 25.481 KČ

Objednejte si u nás hliníkový přístřešek pro vaši terasu za bezkonkurenční cenu. Pro hrubé nacenění postačí, pokud nám poskytnete orientační rozměry prostoru, který si přejete zastřešit. Přijedeme za vámi kamkoliv po celé České republice. Pergolu přesně zaměříme, následně vypracujeme podrobný projektový návrh, vyrobíme jednotlivé díly a na závěr vám zastřešení precizně namontujeme. Zvolit si můžete také možnost vlastní instalace. K zakázce, která zahrnuje montáž hliníkového zastřešení, získáte DOPRAVU ZDARMA.

Podrobnější informace o cenách, nabízených modelech zahradního zastřešení terasy a všech našich službách vám rádi poskytneme na telefonním čísle 777 118 639. S technickými dotazy se můžete obrátit na linku 775 487 935. Pro jakýkoliv dotaz nebo nezávaznou poptávku můžete také využít kontaktní formulář.

levné hliníkové pergoly

LEVNÉ A FUNKČNÍ HLINÍKOVÉ ZASTŘEŠENÍ TERASY!

hliníkový přístřešek na terasu

ALUMINPER dává svým zákazníkům na výběr ze 3 produktových řad hliníkových zastřešení ve více než 200 barevných odstínech.

Nevíte-li si rady, které z nabízených řešení zvolit, rádi vám vysvětlíme jednotlivé detaily, ve kterých se produktové řady liší.

AKČNÍ SLEVA

Přemýšlíte, že právě letos je ten správný čas pořídit si zastřešení terasy?

Nenechte si ujít časově omezenou akční nabídku a získejte SLEVU. Akce platí pouze do odvolání, tak neváhejte a kontaktujte nás již dnes!

U objednávek zastřešení z řady PROFI nebo DELUXE v hodnotě nad 40 000 Kč bez DPH vám ZDARMA namontujeme kvalitní přístřešek z hliníkových profilů české výroby.

nejlevnější hliníkové pergoly
Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Pro zákazníky

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.