Hliníkové zastřešení terasy DELUXE

Luxusní přístřešky pro vaší terasu

Luxusní hliníkové zastřešení DELUXE v prvotřídní kvalitě

Produktová řada hliníkových přístřešků DELUXE splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Při jejich výrobě je kladen důraz na precizní a detailní provedení jednotlivých prvků, používají se vylepšené materiály a celková přidaná hodnota vyvažuje vyšší cenu v porovnání s pergolami ECO či PROFI.

Konstrukce hliníkového zastřešení DELUXE je vyrobena ze zesílených hliníkových profilů a na střešní krytinu jsou místo polykarbonátu použity výplně ze zesíleného skla.

Luxusní charakter a k vašemu domu dokonale ladící design můžete podtrhnout výběrem některého ze zhruba 200 barevných dekorů. Ve stejném odstínu vyhotovíme také střešní lišty a vaše nová pergola bude prostě dokonalá. Stačí už jen pozvat rodinu a přátele a společně nový volnočasový prostor oslavit.

Více informací o hliníkovém zastřešení DELUXE

 • nejvyšší kvalita a luxusní provedení
 • možnost objednat kromě standardních, také atypické rozměry
 • široká škála až 200 barevných odstínů
 • speciálně zesílené hliníkové profily dodávající extra stabilitu a odolnost
 • zesílená skleněná střešní krytina v čirém nebo mléčném (s příplatkem) provedení
 • minimální nároky na údržbu
 • možnost přidat boční zasklení ze speciálního, zesíleného skla a vytvořit tak závětří

Realizace zakázek na hliníkové přístřešky řady DELUXE

Barevné provedení hliníkových konstrukcí DELUXE

Zahradní přístřešky z řady DELUXE nabízíme našim zákazníkům kromě dvou základních barevných variant (bílá RAL9016 a antracit RAL7016) také v široké škále až 200 odstínů dle katalogu RAL. Pokud si nejste jisti, kterou barvu z tolika možností zvolit, naši šikovní pracovníci vám rádi pomohou zastřešení sladit s designem vašeho domu.

U katalogových barev je třeba počítat s dodací lhůtou delší o zhruba 3 až 6 týdnů.

Kvalitní vypalované práškové barvy KOMAXIT zaručují odolnost a dlouhou životnost. Zároveň přispívají ke snadné údržbě, která je však nutná pouze příležitostně. Právě minimální nároky na údržbu jsou jednou z velkých výhod našich hliníkových pergol.

kvalitní hliníková pergola DELUXE
barvy hliníkové pergoly

Rady a tipy pro hliníkové pergoly

bílá hliníková pergola
profily hliníkových pergol

Levná hliníková zastřešení bez kompromisu na kvalitě

 • Konstrukce pergoly – Pevné a odolné profily z hliníkových slitin jsou navrženy tak, aby obstály i za drsného počasí. Barva KOMAXIT je charakteristická tím, že perfektně přilne k hliníkovému profilu a vydrží dlouhá léta bez nutnosti natírání.
 • Spojovací materiál – Spojovací prvky pergoly jsou vyrobeny z nerezu a splňují stejný vysoký standard kvality jako celá hliníková konstrukce. Přispívají k odolnosti a dlouhé životnosti přístřešku.
 • Střešní krytina – Střešní tabule jsou vyrobeny ze speciálního zesíleného, vysoce odolného skla s ochrannou vrstvou proti škodlivému UV záření. Zákazník si může zvolit mezi čirým sklem nebo sklem mléčným, které je ovšem za příplatek.

Mohlo by vás zajímat

Hliníková zastřešení dodáváme včetně profesionální montáže, případně si je můžete namontovat vlastními silami. V takovém případě získáte SLEVU.

SLEVOVÁ AKCE!

Ušetřete za montáž hliníkového přístřešku ECO, PROFI a DELUXE. Stačí si objednat hliníkovou pergolu jako skládačku, kterou si sami postavíte.

ECO … SLEVA -15%

PROFI či DELUXE … SLEVA -20%

Sloupy hliníkového zastřešení mají standardní délku 2,5 metrů, čtvercová podstava je vyráběna o rozměrech 110 x 110 mm. Všechny díly jsou předem předvrtány a opatřeny pryžovým těsněním, které pohlcuje vibrace způsobené poryvy větru.

Hliníková zastřešení teras nabízíme v řadě standardních rozměrů. Pokud vám standardizované konstrukce dle katalogu nevyhovují, dokážeme vyrobit pergolu atypickou přesně podle vašich požadavků. Ceny atypů vycházejí v převážné většině případů z cen přístřešků s nejbližším větším rozměrem.

Pokud si nezvolíte možnost montáže vlastními silami, ale budete chtít zastřešení namontovat naším kvalifikovaným týmem, bude zapotřebí nejprve připravit betonové patky pro ukotvení sloupců. Pro jejich správnou výstavbu vám dodáme přesné nákresy. Také bychom vás chtěli upozornit, že v průběhu montáže budeme potřebovat přístup k elektrické síti.

Součástí hliníkových zastřešení teras ECO, PROFI a DELUXE jsou následující prvky:

 • Konstrukce ze speciálních profilů z hliníkových slitin s povrchovou úpravou vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT.
 • Spojovací materiál z kvalitního nerezu.
 • Střešní krytina z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s ochranou proti UV záření v čirém, mléčném či barevném provedení, respektive speciální zesílené sklo u řady DELUXE.

Nákres hliníkové pergoly - sklon střechy 8° (klesání 140 mm/m):

sklon strechy pergoly

klesani strechy pergoly

 

 

Cena zvoleného hliníkového zastřešení závisí na vybrané řadě (ECO, PROFI, DELUXE), na rozměrech a barevném odstínu. Pokud vám nevyhovuje žádný ze standardních rozměrů pergol, dokážeme vyrobit konstrukci na míru s atypickými rozměry.

Máte již konkrétní představu o vašem zahradním přístřešku?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem terasy, kterou chcete zastřešit. Obratem pro vás zpracujeme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete-li poptat zastřešení z hliníku pro váš dům, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) či 775 487 935 (technická podpora).

Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorové pergoly v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Náš katalog slouží k přibližné orientaci v nabízeném sortimentu hliníkových pergol. Kromě vzorových rozměrů vyrábíme také hliníková zastřešení na míru.

Chcete znát cenu konkrétního modelu?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem terasy, kterou chcete zastřešit. Obratem pro vás zpracujeme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete-li poptat zastřešení z hliníku pro váš dům, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) či 775 487 935 (technická podpora).

Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorové pergoly v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Pro zákazníky

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.