Hliníkové zastřešení terasy ECO

Nejlevnější hliníková zastřešení na trhu

Hliníkové zastřešení ECO s nejnižší cenou

Hledáte spolehlivého dodavatele, který rozumí svému řemeslu a zároveň má slušnou cenovou politiku bez předražení? Cílem naší společnosti Aluminper je nabízet kvalitní výrobky a služby v cenové škále, ze které si vybere každý zákazník.

Produktová řada hliníkového zastřešení teras ECO nabízí přístřešky s nízkou cenou, kterou jistě oceníte, pokud máte na pořízení pergoly omezený rozpočet. Vytvořte si krásný prostor pro relaxaci a zábavu s rodinou a přáteli, aniž byste museli vydat nehoráznou sumu.

Pergoly ECO jsou kombinací kvalitní konstrukce z hliníkových profilů a polykarbonátové střechy. Kladou minimální požadavky na údržbu, jsou odolné, mají dlouhou životnost a jejich nadčasový design se hodí jak k novostavbám, tak k domům staršího data.

Více informací o hliníkovém zastřešení ECO

 • nejlevnější varianta ze 3 nabízených řad (dalšími jsou PROFI a DELUXE)
 • k dostání ve 2 základních barevných odstínech - bílá a antracit
 • polykarbonátová střešní krytina o tloušťce 16 mm
 • není možné přidat postranní zasklení pro vytvoření závětří
 • nelze instalovat LED osvětlení
 • je vhodné pouze pro první sněhovou oblast

Realizace zakázek na hliníkové přístřešky řady ECO

Barevné provedení hliníkových konstrukcí ECO

Finančně nenáročná zastřešení z hliníku lze u variant ECO objednat ve dvou barevných provedeních. Zvolit si můžete buď bílý odstín RAL9016 nebo antracitový odstín RAL7016. Obě barvy mají neutrální charakter, takže se hodí prakticky ke všem stylům domů a barvám fasád.

Kvalitní vypalované práškové barvy KOMAXIT zaručují odolnost a dlouhou životnost. Zároveň přispívají ke snadné údržbě, která je však nutná pouze příležitostně. Právě minimální nároky na údržbu jsou jednou z velkých výhod našich hliníkových pergol.

levná hliníková pergola ECO
barvy hliníkové pergoly
bílá hliníková pergola
profily hliníkových pergol

Levná hliníková zastřešení bez kompromisu na kvalitě

 • Konstrukce pergoly – Pevné a odolné profily z hliníkových slitin jsou navrženy tak, aby obstály i za drsného počasí. Barva KOMAXIT je charakteristická tím, že perfektně přilne k hliníkovému profilu a vydrží dlouhá léta.
 • Spojovací materiál – Spojovací prvky pergoly jsou vyrobeny z nerezu a splňují stejný vysoký standard kvality jako celá hliníková konstrukce. Přispívají k odolnosti a dlouhé životnosti přístřešku.
 • Střešní krytina – Komůrkový polykarbonát o tloušťce 16 mm s povrchovou úpravou, která chrání jak samotný přístřešek, tak osoby pobývající pod ním, proti škodlivému UV záření, je ideálním materiálem pro zahradní přístřešky. Vybrat si lze z čirého, mléčného nebo barevného provedení krytiny.

Rady a tipy pro hliníkové pergoly

Mohlo by vás zajímat

Hliníková zastřešení dodáváme včetně profesionální montáže, případně si je můžete namontovat vlastními silami. V takovém případě získáte SLEVU.

SLEVOVÁ AKCE!

Ušetřete za montáž hliníkového přístřešku ECO, PROFI a DELUXE. Stačí si objednat hliníkovou pergolu jako skládačku, kterou si sami postavíte.

ECO … SLEVA -15%

PROFI či DELUXE … SLEVA -20%

Sloupy hliníkového zastřešení mají standardní délku 2,5 metrů, čtvercová podstava je vyráběna o rozměrech 110 x 110 mm. Všechny díly jsou předem předvrtány a opatřeny pryžovým těsněním, které pohlcuje vibrace způsobené poryvy větru.

Hliníková zastřešení teras nabízíme v řadě standardních rozměrů. Pokud vám standardizované konstrukce dle katalogu nevyhovují, dokážeme vyrobit pergolu atypickou přesně podle vašich požadavků. Ceny atypů vycházejí v převážné většině případů z cen přístřešků s nejbližším větším rozměrem.

Pokud si nezvolíte možnost montáže vlastními silami, ale budete chtít zastřešení namontovat naším kvalifikovaným týmem, bude zapotřebí nejprve připravit betonové patky pro ukotvení sloupců. Pro jejich správnou výstavbu vám dodáme přesné nákresy. Také bychom vás chtěli upozornit, že v průběhu montáže budeme potřebovat přístup k elektrické síti.

Součástí hliníkových zastřešení teras ECO, PROFI a DELUXE jsou následující prvky:

 • Konstrukce ze speciálních profilů z hliníkových slitin s povrchovou úpravou vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT.
 • Spojovací materiál z kvalitního nerezu.
 • Střešní krytina z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s ochranou proti UV záření v čirém, mléčném či barevném provedení, respektive speciální zesílené sklo u řady DELUXE.

Nákres hliníkové pergoly - sklon střechy 8° (klesání 140 mm/m):

sklon strechy pergoly

klesani strechy pergoly

 

 

Cena zvoleného hliníkového zastřešení závisí na vybrané řadě (ECO, PROFI, DELUXE), na rozměrech a barevném odstínu. Pokud vám nevyhovuje žádný ze standardních rozměrů pergol, dokážeme vyrobit konstrukci na míru s atypickými rozměry.

Máte již konkrétní představu o vašem zahradním přístřešku?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem terasy, kterou chcete zastřešit. Obratem pro vás zpracujeme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete-li poptat zastřešení z hliníku pro váš dům, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) či 775 487 935 (technická podpora).

Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorové pergoly v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Náš katalog slouží k přibližné orientaci v nabízeném sortimentu hliníkových pergol. Kromě vzorových rozměrů vyrábíme také hliníková zastřešení na míru.

Chcete znát cenu konkrétního modelu?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem terasy, kterou chcete zastřešit. Obratem pro vás zpracujeme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete-li poptat zastřešení z hliníku pro váš dům, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) či 775 487 935 (technická podpora).

Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorové pergoly v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Pro zákazníky

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.