Hliníkové zastřešení terasy PROFI

Přístřešky s vynikajícím poměrem cena-výkon

Hliníkové zastřešení PROFI jako elegantní řešení

Chcete rozšířit místa, kde můžete trávit volný čas s rodinou a známými o venkovní prostor, který by byl nejenom funkční, ale také líbivý na pohled? Vybudování terasy může být prvním krokem, pořízení přístřešku chránícího před deštěm či ostrým sluncem krokem druhým.

Produktová řada hliníkového zastřešení teras PROFI nabízí moderní řešení vysoké kvality za rozumnou cenu. Právě poměr kvalita/cena činí s těchto zahradních konstrukcí nejvyhledávanější variantu z našeho portfolia.

Pergoly PROFI kladou maximální důraz na kvalitu použitých materiálů. Na robusní konstrukci z odolných hliníkových profilů je umístěna střešní krytina z komůrkového polykarbonátu. Naši zákazníci si pochvalují minimální nároky na údržbu a elegantní design, který u jejich domovů opravdu vynikne.

Více informací o hliníkovém zastřešení PROFI

 • optimální poměr kvalita/cena
 • široká škála až 200 barevných odstínů
 • možnost objednat kromě standardních, také atypické rozměry
 • polykarbonátová střešní krytina o tloušťce 16 mm v čirém, mléčném nebo barevném provedení
 • možnost přidat boční zasklení a vytvořit tak závětří

Realizace zakázek na hliníkové přístřešky řady PROFI

Barevné provedení hliníkových konstrukcí PROFI

Zahradní přístřešky z řady PROFI nabízíme našim zákazníkům kromě dvou základních barevných variant (bílá RAL9016 a antracit RAL7016) také v široké škále až 200 odstínů dle katalogu RAL. Pokud si nejste jisti, kterou barvu z tolika možností zvolit, naši šikovní pracovníci vám rádi pomohou zastřešení sladit s designem vašeho domu.

U katalogových barev je třeba počítat s dodací lhůtou delší o zhruba 3 až 6 týdnů.

Kvalitní vypalované práškové barvy KOMAXIT zaručují odolnost a dlouhou životnost. Zároveň přispívají ke snadné údržbě, která je však nutná pouze příležitostně. Právě minimální nároky na údržbu jsou jednou z velkých výhod našich hliníkových pergol.

levná hliníková pergola ECO
barvy hliníkové pergoly

Rady a tipy pro hliníkové pergoly

bílá hliníková pergola
profily hliníkových pergol

Levná hliníková zastřešení bez kompromisu na kvalitě

 • Konstrukce pergoly – Pevné a odolné profily z hliníkových slitin jsou navrženy tak, aby obstály i za drsného počasí. Barva KOMAXIT je charakteristická tím, že perfektně přilne k hliníkovému profilu a vydrží dlouhá léta.
 • Spojovací materiál – Spojovací prvky pergoly jsou vyrobeny z nerezu a splňují stejný vysoký standard kvality jako celá hliníková konstrukce. Přispívají k odolnosti a dlouhé životnosti přístřešku.
 • Střešní krytina – Komůrkový polykarbonát o tloušťce 16 mm s povrchovou úpravou, která chrání jak samotný přístřešek, tak osoby pobývající pod ním, proti škodlivému UV záření, je ideálním materiálem pro zahradní přístřešky. Vybrat si lze z čirého, mléčného nebo barevného provedení krytiny.

Mohlo by vás zajímat

Hliníková zastřešení dodáváme včetně profesionální montáže, případně si je můžete namontovat vlastními silami. V takovém případě získáte SLEVU.

SLEVOVÁ AKCE!

Ušetřete za montáž hliníkového přístřešku ECO, PROFI a DELUXE. Stačí si objednat hliníkovou pergolu jako skládačku, kterou si sami postavíte.

ECO … SLEVA -15%

PROFI či DELUXE … SLEVA -20%

Sloupy hliníkového zastřešení mají standardní délku 2,5 metrů, čtvercová podstava je vyráběna o rozměrech 110 x 110 mm. Všechny díly jsou předem předvrtány a opatřeny pryžovým těsněním, které pohlcuje vibrace způsobené poryvy větru.

Hliníková zastřešení teras nabízíme v řadě standardních rozměrů. Pokud vám standardizované konstrukce dle katalogu nevyhovují, dokážeme vyrobit pergolu atypickou přesně podle vašich požadavků. Ceny atypů vycházejí v převážné většině případů z cen přístřešků s nejbližším větším rozměrem.

Pokud si nezvolíte možnost montáže vlastními silami, ale budete chtít zastřešení namontovat naším kvalifikovaným týmem, bude zapotřebí nejprve připravit betonové patky pro ukotvení sloupců. Pro jejich správnou výstavbu vám dodáme přesné nákresy. Také bychom vás chtěli upozornit, že v průběhu montáže budeme potřebovat přístup k elektrické síti.

Součástí hliníkových zastřešení teras ECO, PROFI a DELUXE jsou následující prvky:

 • Konstrukce ze speciálních profilů z hliníkových slitin s povrchovou úpravou vypalovanou práškovou barvou KOMAXIT.
 • Spojovací materiál z kvalitního nerezu.
 • Střešní krytina z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm s ochranou proti UV záření v čirém, mléčném či barevném provedení, respektive speciální zesílené sklo u řady DELUXE.

Nákres hliníkové pergoly - sklon střechy 8° (klesání 140 mm/m):

sklon strechy pergoly

klesani strechy pergoly

 

 

Cena zvoleného hliníkového zastřešení závisí na vybrané řadě (ECO, PROFI, DELUXE), na rozměrech a barevném odstínu. Pokud vám nevyhovuje žádný ze standardních rozměrů pergol, dokážeme vyrobit konstrukci na míru s atypickými rozměry.

Máte již konkrétní představu o vašem zahradním přístřešku?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem terasy, kterou chcete zastřešit. Obratem pro vás zpracujeme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete-li poptat zastřešení z hliníku pro váš dům, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) či 775 487 935 (technická podpora).

Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorové pergoly v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Náš katalog slouží k přibližné orientaci v nabízeném sortimentu hliníkových pergol. Kromě vzorových rozměrů vyrábíme také hliníková zastřešení na míru.

Chcete znát cenu konkrétního modelu?

Zašlete nám nezávaznou poptávku s přibližným rozměrem terasy, kterou chcete zastřešit. Obratem pro vás zpracujeme cenovou nabídku.

Potřebujete poradit?

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo chcete-li poptat zastřešení z hliníku pro váš dům, kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo na telefonních číslech 777 118 639 (poptávky a objednávky) či 775 487 935 (technická podpora).

Po telefonické dohodě si můžete prohlédnout vzorové pergoly v naší kanceláři na adrese Jungmannova 153/12, 779 00 Olomouc-Hodolany.

Můžete napsat ještě 1000 znaků.
Přiložit soubory

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Pro zákazníky

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.