bílá hliníková pergola

Prostorově efektivní elegance

Hliníkové pergoly se svým elegantním a lehkým designem poskytují řešení pro malé městské zahrady. Jejich minimalistický vzhled dodává nádech sofistikovanosti a zároveň zajišťuje, že pergola nezahltí omezený dostupný prostor.

Maximalizace vertikálního prostoru

Malé zahrady často postrádají rozsáhlý horizontální prostor, takže vertikální využití je klíčové. Hliníkové pergoly mohou být navrženy tak, aby maximalizovaly vertikální prostor a slouží jako funkční i vizuálně pozoruhodný prvek, který přitahuje pohled vzhůru.

Přitažení pozornosti

V omezených zahradních prostorech mohou hliníkové pergoly fungovat jako ústřední bod, který nasměruje pozornost na konkrétní oblast zahrady. Ať už orámujete sezení, malý vodní prvek nebo sbírku rostlin v květináčích, stane se pergola vizuální kotvou, která definuje estetiku zahrady.

Návrhové tipy pro hliníkové pergoly v malých zahradách

Vyberte si elegantní a kompaktní design

Vyberte si hliníkové pergoly s elegantním a kompaktním designem. Minimalistická struktura umožňuje pergole plynule zapadnout do zahrady, aniž by dominovala vizuálnímu prostoru, a vytvořila tak nenápadný, ale stylový doplněk.

Zvažte možnosti zatahovací nebo posuvné střechy

Pro všestrannost v malých zahradách zvažte hliníkové pergoly se stahovací nebo posuvnou střechou. Tato funkce umožňuje obyvatelům ovládat množství slunečního světla a stínu a přizpůsobovat prostor různým povětrnostním podmínkám a osobním preferencím.

Vertikální zahrady na podpěrách pergoly

Vertikální zahrady integrujte na podpěry pergoly. To nejen přidává zelený prvek do prostoru, ale také maximalizuje využití vertikálních ploch a vytváří svěží a vizuálně přitažlivé zahradní prostředí.

Kompaktní uspořádání nábytku

Při začleňování sedacích nebo jídelních koutů pod pergolu volte kompaktní uspořádání nábytku. Skládací nebo stohovatelný nábytek lze snadno uložit, když se nepoužívá, což poskytuje flexibilitu v uspořádání malých zahrad.

Přidejte osvětlení pro večerní atmosféru

Osvětlete prostor pergoly strategickým osvětlením pro prodloužení využitelnosti prostoru do večerních hodin. Řetězová světla, LED pásky nebo integrovaná svítidla mohou vytvořit útulnou a příjemnou atmosféru v malých městských zahradách.

 

Máte zahradu v centru Prahy nebo jiného města a máte zájem o hliníkovou pergolu? Kontaktujte nás na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle 777 118 639.

O společnosti ALUMINPER s.r.o.

Jungmannova 153/12
779 00 Olomouc-Hodolany
IČO: 07091613 | DIČ: CZ07091613
zapsaná na vložce C 74469 vedené u Krajského soudu v Ostravě

Schůzku v kanceláři je třeba předem domluvit.

Poptávky
777 118 639

Technické dotazy
775 487 935

© 2024, ALUMINPER, s.r.o.. Veškerá práva vyhrazena. Tento web vytvořila StaWEBnice.

Pro zákazníky

Nejlevnější hliníkové pergoly na trhu

Garantujeme vám nejnižší cenu na trhu na hliníkové zastřešení terasy, parkovacího stání, vchodových dveří nebo jiného přístřešku z hliníkových profilů. Zašlete nám aspoň přibližné rozměry a my vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.